ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Наталія Лазар

Доповідач:

Юнак Микола Петрович

Галузь:

Державне управління і кадрова політика

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

07.05.2024

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 97
Про заслуховування звіту про роботу постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу

ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
 

РІШЕННЯ

 
________________  № _______________
м. Володимир
 
Про заслуховування звіту
про роботу постійної комісії
з питань містобудування, архітектури,
земельних відносин, лісових та водних ресурсів
і агропромислового комплексу
 
Керуючись п.11 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Плану роботи міської ради на І півріччя 2024 року, затвердженого рішенням міської ради №31/67 від 14.12.2023, заслухавши звіт голови постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу Володимирської міської ради Юнака М.П. за період з грудня 2022 року по грудень 2023 року включно, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Звіт голови постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу Володимирської міської ради Юнака М.П. взяти до відома.
2. Визнати роботу постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу Володимирської міської ради задовільною.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
 
 
Міський голова                                                                         Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Лазар 0800333262
Пояснювальна записка до проєкту рішення
«Про заслуховування звіту про роботу постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу»
 
Проєкт рішення підготовлено на виконання Плану роботи міської ради на І півріччя 2024 року, затвердженого рішенням міської ради №31/67 від 14.12.2023 «Про план роботи міської ради на І півріччя 2024 року».
При його підготовці керувалися п.11 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Володимирської міської ради VІІІ скликання.
 
 
 
Начальник організаційно-виконавчого
відділу виконавчого комітету міської ради                     Наталія ЛАЗАР

ДОДАТКИ

1 34-97 Проект рішення.pdf Переглянути
2 34-97 Звіт.pdf Переглянути