ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VIII

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

09.07.2021

Автор:

Наталія Антоненко

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  3
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 8/15


ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

09.07.2021р. №  8/15
м. Володимир-Волинський
 
Про встановлення ставок орендної плати
за користування земельними ділянками
 
Відповідно до ст. ст. 269-288 Податкового кодексу України, статті 21 Закону України  «Про оренду землі»,  ст. 12 глави II Земельного кодексу України, та з метою забезпечення ефективного використання земельного фонду населених пунктів Володимир-Волинської міської територіальної громади та врегулювання відносин, пов’язаних з орендою землі,  керуючись п. 24 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
      
ВИРІШИЛА:
 
         1.  Встановити на території Володимир-Волинської міської територіальної громади ставки орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності згідно з додатком.
         2. Оприлюднити рішення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Володимир-Волинської міської ради.
         3. Організацію виконання та контроль за правильністю нарахування, повнотою та своєчасністю сплати орендної плати здійснює Головне управління Державної податкової служби у Волинській області  відповідно до Податкового та Бюджетного кодексів України.        
         4. Рішення  від 07.09.2018р.  № 28/9 «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками »  та від 31.07.2020р.  № 39/35 «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 07.09.2018р.  №28/9 «Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками » Володимир-Волинської міської ради  визнати такими, що втратили чинність, з моменту набрання чинності цим рішенням..
         5. Рішення набирає чинності  з 01.01.2022 року.
          6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу та на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко  34953

ДОДАТКИ

1 8-15 Рішення.pdf Переглянути