ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Наталія Антоненко

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Відкликано

Дата:

06.12.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № -
Про затвердження гр. Трачук В. М. технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул.Білобережній, 4 у м.Володимирі-Волинському в натурі (на місцевості) та її передачу у власність

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

                  № 
м. Володимир-Волинський
 
Про затвердження гр. Трачук В. М.
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки
по вул.Білобережній, 4 у м.Володимирі-Волинському
в натурі (на місцевості) та її передачу у власність
 
              Розглянувши звернення  гр.Трачук В. М. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки по вул.Білобережній, 4 та її передачу у власність, відповідно до статей 12, 38, 40, 86, 89, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України,  статей 19, 20, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій»,  Закону України «Про Державний земельний кадастр», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1.Затвердити гр.Трачук Вероніці Миколаївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної  ділянки площею 1000 кв.м. по вул.Білобережній, 4 у м.Володимирі-Волинському, кадастровий №0710200000:01:001:0157, в натурі (на місцевості) із земель житлової і громадської забудови,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2.Передати гр. Трачук Вероніці Миколаївні у власність земельну ділянку,  зазначену у п.1.
3.Фізичній особі  зареєструвати  речове право на земельну ділянку  відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
4. Гр. Трачук Вероніці Миколаївні виконувати обов’язки землевласника, визначені ст. 91 Земельного кодексу України.
 5.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко  34953
 

ДОДАТКИ

1 12-31.pdf Переглянути
2 12-31 Трачук ВМ Білобережна 4.PDF Переглянути