ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Ігор Возний

Статус:

Прийнятий в цілому

Сесія:

XII

Скликання:

VIII

Проголосовано:

За основу і в цілому

Рішення:

Прийнято

Дата прийняття:

23.12.2021

Галузь:

Комунальне господарство та благоустрій

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  3
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 12/7
Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2022-2024 роки

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 
23.12.2021  № 12/7
м. Володимир-Волинський
 
Про затвердження Програми «Безпечна громада» на 2022-2024 роки
 
З метою налагодження комфортного міського середовища, забезпечення екологічної, суспільної, особистої безпеки мешканців Володимир-Волинської міської територіальної громади, відповідно до Конституції України, Бюджетного кодексу України,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
 1. Затвердити Програму «Безпечна громада» на 2022-2024 роки (додається).
 2. Управлінню інфраструктури виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради (Возний І.П.)  передбачити видатки на реалізацію цієї Програми, виходячи з реальної можливості бюджету.
 3. Управлінню бюджету та фінансів виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради (Субицькій О.М.) забезпечити фінансування Програми в межах бюджетних призначень на 2022-2024 роки.
 4. Координацію роботи по виконанню Програми покласти на управління інфраструктури виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради (Возний І.П.).
 5. Відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради (Куран Н.М.) включити дану Програму у додаток 2 «Переліку міських цільових програм» Програми економічного, соціального та культурного розвитку міста Володимира-Волинського на 2020-2022 роки.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань власності та житлово-комунального господарства; з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва; з питань охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення; регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
  
 
Міський голова                                                                    Ігор ПАЛЬОНКА
Ігор Возний 0800333262
 

ДОДАТКИ

1 12-7 Рішення.pdf Переглянути
2 12-7 Програма.pdf Переглянути