ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКАРАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 
23.05.2024р №34/110
м. Володимир 
 
Про внесення змін і доповнень
до рішення міської ради
від 27.07.2022 року № 15/47
«Про визначення (зміну) типів закладів 
загальної середньої освіти
Володимир-Волинської
міської  територіальної громади
та затвердження  їх перспективної мережі»   
 
 
Відповідно  до законів України «Про освіту»,  «Про  повну  загальну  середню  освіту», інформації Міністерства освіти і науки України, з метою ретельної підготовки та планування підтримки пілотного ліцею імені Олександра  Цинкаловського Володимирської міської ради, який увійшов у 25 ініціативних шкіл з усієї України,  розробки й апробації нових освітніх моделей з подальшим наданням рекомендацій щодо впровадження профільної середньої освіти країни,  керуючись  ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада  
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Внести зміни і доповнення до Додатку Перспективна мережа закладів загальної середньої освіти міської територіальної громади, затвердженого рішенням  від 27.07.2022 року № 15/47 «Про визначення (зміну) типів закладів  загальної середньої освіти Володимир-Волинської міської  територіальної громади та затвердження  їх перспективної мережі», виклавши в новій редакції (додається).
  2.  Контроль за виконанням цього рішенння покласти на постійну комісію міської ради з  питань  освіти,  науки,  культури,  туризму,  молодіжної політики,  спорту  і  міжнародного співробітництва. 
 
 
Міський голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Митошоп 34335