ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 
 14.12.2023 № 31/65
 м. Володимир    
             
 Про внесення змін та доповнень до
рішення №21/43 від 03.03.23р. «Про перейменування комунальної установи Територіальний центр соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) м. Володимира-Волинського», затвердження   Положення, Переліку соціальних послуг в новій редакції та Структури і штатної чисельності»
 
З метою удосконалення організації роботи, належного надання  соціальних послуг, забезпечення ефективного і раціонального використання бюджетних коштів та упорядкування штатної чисельності працівників комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради» та відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 № 1417 «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», Типових штатних нормативів чисельності працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 12.07.2016 № 753, Положення про комунальну установу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради» (нова редакція), затвердженого рішенням Володимирської міської ради від 03.03.2023р. №21/43, керуючись ст. ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
          1. Внести зміни та доповнення в Додаток 3 Структура і штатна чисельність комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради», затверджений рішенням Володимирської міської ради «Про перейменування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Володимира-Волинського», затвердження Положення, Переліку соціальних послуг в новій редакції та Структури і штатної чисельності» №21/43 від 03.03.2023р., додається, а саме:
          1.1.Вивести з штатного розпису:
з апарату територіального центру
          -  посаду юрисконсульта 0,5  штатної одиниці;
 з відділення соціальної допомоги вдома          
          -  посаду соціальний робітник – 0,5  штатної одиниці.   
          1.2.Ввести до штатного розпису відділення стаціонарного догляду для постійного проживання:
- посаду робітника з благоустрою – 0,5  штатної одиниці;
- посаду підсобного робітника – 0,5  штатної одиниці.
          2. Директору комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради» Мацьосі І.І. привести штатний розпис у відповідність до затвердженої структури і штатної чисельності працівників комунальної установи та подати на затвердження Управлінню соціальної політики виконавчого комітету Володимирської міської ради  (Голюк Н.О.) – головному розпоряднику коштів, в установленому порядку станом на 01.01.2024 року.
     3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення та комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
Міський голова                                                                            Ігор ПАЛЬОНКА
Інна Мацьоха 24783