ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ   СКЛИКАННЯ
 
РІШЕННЯ
14.12.2023  № 31/59
м. Володимир
 
Про надання згоди на безоплатне прийняття в
комунальну власність Володимир-Волинської
міської територіальної громади КНС
по вул. Віленській
 
 
            Розглянувши звернення директора Володимир-Волинського фахового коледжу Коновалюка О.В. про прийняття в комунальну власність КНС по вул. Віленській в м. Володимирі, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» від 03.03.1998р. №147/98-ВР (із змінами і доповненнями), керуючись п.51 ч.1 ст.26 та ст.60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
                                           
                                                 ВИРІШИЛА :
 
        1.Надати згоду на безоплатне прийняття від Володимир-Волинського фахового коледжу  у комунальну власність Володимир-Волинської міської територіальної громади КНС по вул. Віленській  в м. Володимирі.    
        2.Прийняття майна у комунальну власність здійснити у визначеному чинним законодавством порядку.
        3.Встановити, що після прийняття в комунальну власність Володимир-Волинської міської  територіальної громади майна зазначеного в  пункті 1 цього рішення, об’єкт передачі буде прийнятий на баланс комунального підприємства «Володимирводоканал» Володимирської міської ради з метою використання за цільовим призначенням.
        4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань власності та житлово-комунального господарства.
 
 
Міський голова                                                                    Ігор ПАЛЬОНКА
Лариса Процька 34953