ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 
14.12.2023 № 31/68
м. Володимир
 
Про заслуховування звіту
про роботу постійної комісії
з питань освіти, науки, культури, туризму,
молодіжної політики, спорту
і міжнародного співробітництва
 

Керуючись п.11 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Плану роботи міської ради на ІІ півріччя 2023 року, затвердженого рішенням міської ради №25/115 від 19.05.2023, заслухавши звіт голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва Володимирської міської ради Зінкевича К.М. за період з грудня 2022 року по листопад  2023 року включно, міська рада

 
ВИРІШИЛА:
 

1. Звіт голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва Володимирської міської ради Зінкевича К.М. взяти до відома.

2. Визнати роботу постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва  Володимирської міської ради задовільною.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
 
 
Міський голова                                                                         Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Лазар 0800333262