ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
 

РІШЕННЯ

 
14.12.2023  № 31/66
м. Володимир
 
Про День вшанування памяті захисників,
жителів Володимир-Волинської міської
територіальної громади,
які брали участь у відбитті збройної агресії
російської федерації проти України
 
З метою увічнення героїзму жителів Володимир-Волинської міської територіальної громади – військовослужбовців і добровольців, котрі віддали свої життя боронячи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, збереження і гідне вшанування пам’яті полеглих захисників України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
  
ВИРІШИЛА:
 
1. Встановити у Володимир-Волинській міській територіальній громаді 22 травня Днем вшанування пам’яті захисників, жителів Володимир-Волинської міської територіальної громади, які брали участь у відбитті збройної агресії російської федерації проти України.
2. Рішення міської ради від 19.06.2015 №44/30 «Про день вшанування пам’яті володимир-волинців, які загинули під час антитерористичної операції на сході України» вважати таким, що втратило чинність.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
 
 
Міський голова                                                                         Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Лазар 0800333262