ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Інна Лесь 

Доповідач:

Інна Лесь 

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Не прийнятий в цілому

Дата:

12.06.2024

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 39
Про надання   гр. Чуцькій І. С.       дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Марусі Богуславки, 18  у м. Володимирі  

ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ  

 
 
                    №
м. Володимир
 
Про надання   гр. Чуцькій І. С.      
дозволу на розроблення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
по вул. Марусі Богуславки, 18  у м. Володимирі  
 
            Розглянувши клопотання  гр. Чуцької І. С. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Марусі Богуславки, 18 у м. Володимирі для городництва, відповідно до статей 12, 20, 36, 93, 122, 123, Земельного кодексу України, ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати  гр. Чуцькій Ірині Сергіївні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0500 га із земель комунальної власності  по вул. Марусі Богуславки, 18 у м.Володимирі,   з цільовим призначенням земельної ділянки 01.07  - для  городництва  земель сільськогосподарського призначення, з метою передачі в оренду.
2. Рекомендувати фізичній особі у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документації  із землеустрою .
3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  подати до відповідного органу Держгеокадастру для здійснення державної реєстрації земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.
 
4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Інна Лесь  0800351291
 
 

ДОДАТКИ

1 36-39 Дозвіл на розробл проекту Чуцька ІС М Богуславки 18.pdf Переглянути
2 36-39 Дозвіл на розроблення ПРОЕКТУ Чуцька ІС М Богуславки 18.pdf Переглянути