ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Інна Лесь 

Доповідач:

Інна Лесь 

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

07.05.2024

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 75
Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди для городництва гр. Антонюк Н.П. в с. Заріччя вул. Набережна,12

ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 
                     №
м. Володимир
 
Про надання дозволу на розробку проєкту
землеустрою щодо відведення земельної
ділянки у користування на умовах оренди
для городництва гр. Антонюк Н.П.
в с. Заріччя вул. Набережна,12
 
            Розглянувши клопотання  гр. Антонюк Н.П.  про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою , згідно до статей 12,  22, 36, 122, 123 п.2 ст. 134 Земельного кодексу України, ст. 50 Закону України «Про землеустрій» керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
  1. Надати гр. Антонюк Наталії Павлівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди  орієнтовною площею 0,0055 га  із земель сільськогосподарського призначення в с. Заріччя вул. Набережна,12, для ведення городництва.
            2. Рекомендувати гр. Антонюк Наталії Павлівні у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою .
          3. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
          4.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.  
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Інна Лесь  0800351291
 

ДОДАТКИ

1 34-75 Схема Дозвіл на розроб . проєкту землеустрою (городництво) Антонюк Н.П. с.Заріччя.pdf Переглянути
2 34-75 Дозвіл на розробку проекту землеустрою Антонюк Н.П. (городництво) с.Заріччя вул. Набережна,12.pdf Переглянути