ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Алла Троць

Доповідач:

Алла Троць

Галузь:

Державне управління і кадрова політика

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

02.05.2024

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 72
Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради № 31/61 від 14.12.2023 року "Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану"

ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

                  р.  №
м.Володимир
 
Про внесення змін та доповнень
до рішення міської ради № 31/61
від 14.12.2023 року "Про здійснення
повноважень у сфері державної реєстрації
актів цивільного стану"
 
Із метою забезпечення інтеграції послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, статті 4 та частини 2 статті 6 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», пунктів 3.2, 3.3, 3.6, 4.2.3, 4.3, 5.4, 5.5, 5.6 Порядку ведення обліку і звітності про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також їх зберігання, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 29.10.2012року №1578/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02.11.2012 року за   №1845/22157  керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
  1.  Внести зміни та доповнення до рішення міської ради №31/61 від 14.12.2023 року "Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану", а саме:
- п. 1 рішення викласти у наступній редакції: " Покласти делеговані, повноваження у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема щодо проведення державної реєстрації народження фізичної особи та її походження, шлюбу, смерті, на управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Володимирської міської ради" (далі - Управління)
- пп. 1.1 та 1.2 рішення виключити.
  1.  Доповнити рішення пунктами, а саме:
- п. 4 "Визначеним відповідальним особам за вчинення дій з державної реєстрації актів цивільного стану управління “Центр надання адміністративних послуг” виконавчого комітету Володимирської міської ради здійснювати делеговані повноваження щодо державної реєстрації актів цивільного стану на територіїВолодимир-Волинської міської територіальної громади, яка включає наступні населені пункти, а саме: м. Володимир, с. Вощатин, с. Дігтів, с. Заріччя, с. Ласків, с. Новосілки,с. Орані, с. Суходоли, с. Федорівка.
- п. 5 "Надати управлінню “Центр надання адміністративних послугвиконавчого комітету Володимирської міської ради право на застосування гербової печатки управління для державної реєстрації актів цивільного стану в рамках делегованих повноважень."
4. п.4 рішення вважати п.5
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
 
Міський голова                                                              Ігор ПАЛЬОНКА
0800351291  Алла Троць
                                                                       01.05.2024 р.
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проєкту рішення Володимирської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради № 31/61 від 14.12.2023 року «Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану»
 
 
Суб’єктом подання проєкту рішення міської ради є управління "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету.
 
Опис питання

            Цей документ готується з метою забезпечення подальшої інтеграції послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, забезпечення надання адміністративних послуг жителям територіальної громади, створення рівних умов для їх надання мешканцям Володимир-Волинської міської територіальної громади, забезпечення доступності та виконання нормативних документів у сфері державної реєстрації актів цивільного стану та у зв’язку із кадровими змінами.

 Прийняття вказаного рішення забезпечить збільшення доступності суб'єктів звернень до затребуваних послуг.
 
 
Начальник управління ЦНАП                                                Алла ТРОЦЬ
 

ДОДАТКИ

1 34-72 Проект рішення.pdf Переглянути