ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Наталія Лазар

Доповідач:

Зінкевич Костянтин Миколайович

Галузь:

Державне управління і кадрова політика

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

28.11.2023

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 11
Про заслуховування звіту про роботу постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва

ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

 
______________ № ________________
м. Володимир
 
Про заслуховування звіту
про роботу постійної комісії
з питань освіти, науки, культури, туризму,
молодіжної політики, спорту
і міжнародного співробітництва
 

Керуючись п.11 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Плану роботи міської ради на ІІ півріччя 2023 року, затвердженого рішенням міської ради №25/115 від 19.05.2023, заслухавши звіт голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва Володимирської міської ради Зінкевича К.М. за період з грудня 2022 року по листопад  2023 року включно, міська рада

ВИРІШИЛА:
 
1. Звіт голови постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва Володимирської міської ради Зінкевича К.М. взяти до відома.
2. Визнати роботу постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва  Володимирської міської ради задовільною.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
 
 
Міський голова                                                                         Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Лазар 0800333262
заслуховування звіту про роботу постійної комісії з питань освіти, науки, культури, туризму, молодіжної політики, спорту і міжнародного співробітництва»
 
Проєкт рішення підготовлено на виконання Плану роботи міської ради на ІІ півріччя 2023 року, затвердженого рішенням міської ради №25/115 від 19.05.2023 «Про план роботи міської ради на ІІ півріччя 2023 року».
При його підготовці керувалися п.11 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламентом Володимирської міської ради VІІІ скликання.
 
 
 
Начальник організаційно-виконавчого
відділу виконавчого комітету міської ради                     Наталія ЛАЗАР

ДОДАТКИ

1 31-11 Проект рішення.pdf Переглянути
2 31-11 Звіт.pdf Переглянути