ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Інна Лесь

Доповідач:

Інна Лесь

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий в цілому

Дата:

24.10.2023

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 77
Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та умов проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу земельної  ділянки комунальної власності по вул. Олександра Олеся, 4А у м. Володимирі

ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ  

 
                     №
м. Володимир
 
 Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку
та умов проведення земельних торгів у формі
електронного аукціону з продажу земельної  ділянки
комунальної власності по вул. Олександра Олеся, 4А
у м. Володимирі
 
                 Розглянувши звіт про експертну грошову оцінку та висновок про ринкову вартість земельної ділянки по вул. Олександра Олеся, 4А у м.Володимирі,  з метою сприяння соціального та економічного розвитку, на виконання надходжень до бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади, для забезпечення проведення земельних торгів у формі електронного аукціону згідно чинного законодавства,  відповідно до ст.ст.12, 122, 127, 135-139 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони», Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)»,  керуючись п.34 ч.1 cт.26, ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
  1.       Затвердити звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки несільськогосподарського призначення площею   0,6173 га, кадастровий номер 0710200000:01:005:0333, по вулиці Олександра Олеся, 4А у м. Володимирі, для  розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення.
  2. Включити до переліку земельних ділянок для продажу у власність на  конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) окремим лотом земельну ділянку площею 0,6173 га, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення;  цільове призначення 12.08 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, що розташована: м.Володимир Волинської області, вул. Олександра Олеся, 4А;  кадастровий номер: 0710200000:01:005:0333.
  3. Продати у власність на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) окремим лотом земельну ділянку площею 0,6173 га, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення;  цільове призначення 12.08 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, що розташована: м.Володимир Волинської області, вул. Олександра Олеся, 4А;  кадастровий номер: 0710200000:01:005:0333.
  4. Встановити стартову ціну продажу земельної ділянки, що підлягає продажу на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) площею 0,6173 га, категорія земель – землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення;  цільове призначення 12.08 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій, земель промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення, що розташована: м.Володимир Волинської області, вул. Олександра Олеся, 4А;  кадастровий номер: 0710200000:01:005:0333,  в розмірі 852072 грн. 00 коп. (вісімсот п’ятдесят дві  тисячі сімдесят дві грн.00 коп), без ПДВ.
  5. Торги провести в порядку, визначеному ст.135-139 Земельного Кодексу України.
  6. Опублікувати в торговій системі через особистий кабінет, створений через оператора електронного майданчика e-somgiz.com, підключеного до електронної торгової системи, на виконання умов Договору з ПП «Фірма «СОМГІЗ» про організацію та проведення земельних торгів, оголошення про проведення земельних торгів та документи і матеріали на Лот (документацію), що підтверджують виконання вимог, визначених частиною третьою статті 135 і частиною першою статті 136 ЗКУ.
  7. Дату проведення земельних торгів у формі електронного аукціону визначити у межах термінів, визначених п.6 ст.137 Земельного кодексу України.
  8. Зобов’язати Переможця земельних торгів у формі електронного аукціону на виконання  вимог п.24 ст.137 Земельного кодексу України, відшкодувати витрати, здійсненні на підготовку Лоту до проведення земельних торгів згідно виставлених рахунків.
  9. Уповноважити міського голову або повноважну особу від імені  Організатора  підписати протокол  про результати торгів, договір купівлі-продажу земельної ділянки, яка виставляється на земельні торги та інші документи з питань проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.
  10. Затвердити проект договору купівлі продажу земельної ділянки, згідно з додатком №1.
      11. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії міської ради  з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу та  соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. 
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Інна Лесь  34953
 

ДОДАТКИ

1 30-77 Про затвердження умов проведення зем торгів ВЛАСНІСТЬ О Олеся 4А.pdf Переглянути
2 30-77 Схема Затвердж умов продажу О Олеся 4А.pdf Переглянути