ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 72

ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ  

 

                   №
м. Володимир
 
Про надання   гр. Ісакову О. В.       
дозволу на розроблення проекту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
по вул. Устилузькій, 32 у м. Володимирі  
 
            Розглянувши клопотання  гр. Ісакова О. В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.Устилузькій, 32 у м. Володимирі, для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку, відповідно до статей 12, 20, 38, 39, 93, 122, 123, Земельного кодексу України, ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати  гр. Ісакову Олександру Віталійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0056 га із земель комунальної власності  по вул. Устилузькій, 32 у м.Володимирі,   з цільовим призначенням земельної ділянки 03.10  - для  будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку,  земель житлової та громадської забудови, з метою передачі в оренду.
2. Рекомендувати фізичній особі у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документації  із землеустрою .
3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  подати до відповідного органу Держгеокадастру для здійснення державної реєстрації земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.
4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Інна Лесь  34953