ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXIV

Скликання:

VIII

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  21
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  6
 • Відсутні
  8

ВОЛОДИМИРСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
 

РІШЕННЯ

 
23.05.2024  № 34/113
м. Володимир
 
Про заслуховування звіту
про роботу постійної комісії
з питань містобудування, архітектури,
земельних відносин, лісових та водних ресурсів
і агропромислового комплексу
 
Керуючись п.11 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Плану роботи міської ради на І півріччя 2024 року, затвердженого рішенням міської ради №31/67 від 14.12.2023, заслухавши звіт голови постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу Володимирської міської ради Юнака М.П. за період з грудня 2022 року по грудень 2023 року включно, міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Звіт голови постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу Володимирської міської ради Юнака М.П. взяти до відома.
2. Визнати роботу постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу Володимирської міської ради задовільною.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
 
 
Міський голова                                                                         Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Лазар 0800333262