ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 122
м. Володимир-Волинський
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для збереження та використання ботанічної пам’ятки природи «Дуб-велетень» у м.Володимирі-Волинському та її передачу
в постійне користування
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м.Володимирі-Волинському для збереження та використання ботанічної пам’ятки природи «Дуб-велетень», відповідно до Генерального плану міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням Володимир-Волинської міської ради від 21.12.2012р. №23/26 «Про затвердження генерального плану міста Володимира-Волинського», охоронного зобов’язання від 20.06.2018р. №244, відповідно до статей 12, 43-46ꞌ, 83, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.50 Закону України “Про землеустрій”, керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко 34953
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
№м. Володимир-Волинський
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для збереження та використання ботанічної пам’ятки природи «Дуб-велетень» у м.Володимирі-Волинському та її передачу
в постійне користування
Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м.Володимирі-Волинському для збереження та використання ботанічної пам’ятки природи «Дуб-велетень», відповідно до Генерального плану міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням Володимир-Волинської міської ради від 21.12.2012р. №23/26 «Про затвердження генерального плану міста Володимира-Волинського», охоронного зобов’язання від 20.06.2018р. №244, відповідно до статей 12, 43-46ꞌ, 83, 122, 123 Земельного кодексу України, ст.50 Закону України “Про землеустрій”, керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у м.Володимирі-Волинському площею 0,0100 га, кадастровий номер 0710200000:01:001:0190, з цільовим призначенням 04.10 - для збереження та використання ботанічної пам’ятки природи «Дуб-велетень» земель природно-заповідного фонду.
- Передати в постійне користування Комунальному підприємству «Полігон» Володимир-Волинської міської ради земельну ділянку площею 0,0100 га, кадастровий номер 0710200000:01:001:0190, з цільовим призначенням 04.10 - для збереження та використання ботанічної пам’ятки природи «Дуб-велетень» земель природно-заповідного фонду.
- Комунальному підприємству «Полігон» Володимир-Волинської міської ради зареєструвати речове право на земельну ділянку площею 0,0100 га, кадастровий номер 0710200000:01:001:0190, для збереження та використання ботанічної пам’ятки природи «Дуб-велетень» земель природно-заповідного фонду, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко 34953