ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 76
№ ________
м. Володимир-Волинський
Про надання гр.Вегеричу А. Є. дозволу
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки із
зміною цільового призначення по
вул.Луцькій, 255А у м.Володимирі-Волинському
Розглянувши клопотання гр.Вегерича А. Є. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення по вул.Луцькій, 255А у м.Володимирі-Волинському, відповідно до статей 12, 20, 40, 96, 116, 121, 122 Земельного кодексу України, Плану зонування території міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2014р. №40/23, ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.50 Закону України «Про землеустрій», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати гр. Вегеричу Андрію Євгенійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення площею 1275 кв., кадастровий №0710200000:01:005:5739, речове право оренди якої зареєстроване 21.01.2021р. за №40246475, із земель комунальної власності по вулиці Луцькій, 255А у м. Володимирі-Волинському, з будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) на будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Рекомендувати гр. Вегеричу Андрію Євгенійовичу у місячний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками документацій із землеустрою .
3.Розроблену документацію подати на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко 34953
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯРІШЕННЯ
№ ________
м. Володимир-Волинський
Про надання гр.Вегеричу А. Є. дозволу
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки із
зміною цільового призначення по
вул.Луцькій, 255А у м.Володимирі-Волинському
Розглянувши клопотання гр.Вегерича А. Є. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення по вул.Луцькій, 255А у м.Володимирі-Волинському, відповідно до статей 12, 20, 40, 96, 116, 121, 122 Земельного кодексу України, Плану зонування території міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2014р. №40/23, ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.50 Закону України «Про землеустрій», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Надати гр. Вегеричу Андрію Євгенійовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення площею 1275 кв., кадастровий №0710200000:01:005:5739, речове право оренди якої зареєстроване 21.01.2021р. за №40246475, із земель комунальної власності по вулиці Луцькій, 255А у м. Володимирі-Волинському, з будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку) на будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
2. Рекомендувати гр. Вегеричу Андрію Євгенійовичу у місячний термін замовити виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками документацій із землеустрою .
3.Розроблену документацію подати на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко 34953