ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 79
№
м. Володимир - Волинський
Про затвердження Програми підтримки
епізоотичного благополуччя, проведення
лабораторно-діагностичних та лікувально -
профілактичних робіт у сфері ветеринарної
медицини у Володимир-Волинській міській
територіальній громаді на 2021 – 2023 роки
Відповідно до Закон України «Про ветеринарну медицину», Указу Президента України від 22.03.2001 №192 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільності епізоотичної ситуації», постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 №413 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, та переліку послуг спеціалістів ветеринарної медицини, які провадять ветеринарну практику, за здійснення обов’язкових або необхідних протиепізоотичних заході та розмірів їх оплати», керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Володимир-Волинській міській територіальній громаді на 2021 – 2023 роки (далі Програма), що додається.
2. Відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради (Фейдак Л.О.) спільно із відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці виконавчого комітету міської ради (Атаманчук В.А.) забезпечити подання бюджетного запиту на реалізацію даної Програми у фінансове управління виконавчого комітету міської ради.
3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Томашук І.Г.) планування та фінансування видатків на реалізацію даної Програми проводити у відповідності до Бюджетного кодексу України з врахуванням реальних можливостей місцевого бюджету на 2021-2023 роки.
4. Управлінню економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Субицька О.М.) включити дану Програму у додаток 3 "Перелік міських цільових програм" Програми економічного, соціального та культурного розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.
5. Координацію роботи по виконанню Програми покласти на відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці виконавчого комітету міської ради (Атаманчук В.А.).
6. Відповідальному виконавцю – Володимир-Волинській міжрайонній державній лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів:
6.1. Забезпечити виконання Програми в межах бюджетних призначень на 2021-2023 роки.
6.2. Щокварталу до 10 числа наступного місяця подавати інформацію про використання коштів на виконання Програми фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Томашук І.Г.) та щорічно за підсумками року надавати звіт про виконання програми управлінню економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Субицька О.М.).
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції та постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Володимир Атаманчук 35785
Характеристика стану речей в галузі, яку врегульовує це рішення
Сучасний етап розвитку людства характеризується безперервним збільшенням обсягів виробництва продовольства та є свідченням успішного ведення сільського господарства, однією з умов якого є захист від карантинних видів хвороб у тваринництві.
Протягом останніх років епізоотична ситуація у світі в галузі тваринництва постійно загострювалась. Спостерігалось стрімке поширення африканської чуми свиней, високопатогенного грипу птиці, хвороби Ньюкасла, ящуру, заразного вузликового дерматиту, бруцельозу, блутангу, губчастоподібної енцефалопатії, сказу та інших небезпечних хвороб.
Спалахи інфекційних хвороб, особливо таких як африканська чума, сказ та заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби, завдають значні економічні збитки державам.
Потреба і мета прийняття рішення
З причини недостатнього наповнення та дефіциту державного бюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування програми з міського бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.
Метою програми є забезпечення ветеринарно-санітарного, епізоотичного благополуччя, охорона території від занесення з інших держав або регіонів збудників карантинних хвороб тварин, забезпечення безпечності харчових продуктів тваринного походження та інших об’єктів ветеринарно-санітарного контролю і нагляду, проведення заходів щодо профілактики африканської чуми свиней, сказу та заразного вузликового дерматиту, проведення ветеринарно-санітарних робіт, здійснення заходів із локалізації та ліквідації зазначених хвороб у виявлених неблагополучних пунктах, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної сільськогосподарської продукції, проведення акредитацій державних лабораторій Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2017 на показники лабораторних досліджень інфекційних хвороб тварин та птиці.
Прогнозовані наслідки прийняття рішення
Виконання Програми дасть змогу:
Рішення буде оприлюднено на сайті Володимир – Волинської міської ради.
Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних
органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного
захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці Володимир АТАМАНЧУК
Характеристика стану речей в галузі, яку врегульовує це рішення
Комплексна міська програма захисту населення і територій міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки (далі-Програма) спрямована на реалізацію у місті державної політики у сфері захисту населення і територій щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), своєчасного і повномасштабного реагування силами та засобами, а також надання допомоги населенню для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій) тощо.
Потреба і мета прийняття рішення
З причини недостатнього наповнення та дефіциту державного бюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування програми з міського бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.
Мета Програми - забезпечення захисту населення, території громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Для досягнення зазначеної мети передбачається вирішити відповідний комплекс завдань, напрямки реалізації яких є складовими відповідних заходів, а саме:
- встановлення порядку зберігання та обліку резервів на пристосованих об'єктах суб’єктів господарювання громади;
- здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій;
- ліквідація надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків;
- проведення невідкладних відновлювальних робіт;
- розгортання та утримання тимчасових пунктів проживання і харчування постраждалих;
- покращення матеріально – технічного забезпечення комунальних аварійно – рятувальних служб оперативного реагування громади .
Прогнозовані наслідки прийняття рішення
Завдання Програми - створення матеріального резерву для забезпечення безпечних умов проживання населення на території міста, захист матеріальних і культурних цінностей та довкілля, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення належних умов укриття населення у захисних спорудах комунальної власності.
В результаті виконання Програми прогнозується підвищення рівня функціонування міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Внаслідок цього будуть створені позитивні умови щодо реалізації у місті державної політики у сфері діяльності, які спрямовані на максимально можливе зменшення негативного впливу надзвичайних ситуацій (подій) та їх наслідків на населення, об’єкти господарювання та довкілля:
- зменшення збитків від наслідків надзвичайних ситуацій;
- реалізація запланованого комплексу заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (подій) техногенного та природного походження сприятиме зменшенню їх кількості на території міста, зменшенню бюджетних витрат на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій (подій) та зменшенню втрат населення;
- реалізація передбачених Програмою заходів, спрямованих на розвиток та вдосконалення сил реагування, комунальних аварійно – рятувальних підрозділів (команд), підвищенню оперативності та ефективності проведення першочергових аварійно – рятувальних робіт, наслідком чого має стати зменшення втрат від надзвичайних ситуацій (подій);
З метою збереження товарів, які швидко псуються або потребують заміни, суб’єкти господрювання, бази і гуртівні, з якими укладені угоди, повинні постійно проводити їх поновлення методом реалізації і закупки нових товарів з таким розрахунком, щоб їх загальний обсяг постійно відповідав запасу продукції, визначеному номенклатурою матеріальних засобів.
Рішення буде оприлюднено на сайті Володимир – Волинської міської ради.
Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних
органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного
захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці
Володимир АТАМАНЧУК
Після засідання постійної комісії
з питань соціально-економічного
розвитку, бюджету та фінансів 28.05.2021р
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
№
м. Володимир - Волинський
Про затвердження Програми підтримки
епізоотичного благополуччя, проведення
лабораторно-діагностичних та лікувально -
профілактичних робіт у сфері ветеринарної
медицини у Володимир-Волинській міській
територіальній громаді на 2021 – 2023 роки
Відповідно до Закон України «Про ветеринарну медицину», Указу Президента України від 22.03.2001 №192 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільності епізоотичної ситуації», постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 №413 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, та переліку послуг спеціалістів ветеринарної медицини, які провадять ветеринарну практику, за здійснення обов’язкових або необхідних протиепізоотичних заході та розмірів їх оплати», керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Володимир-Волинській міській територіальній громаді на 2021 – 2023 роки (далі Програма), що додається.
2. Відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради (Фейдак Л.О.) спільно із відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці виконавчого комітету міської ради (Атаманчук В.А.) забезпечити подання бюджетного запиту на реалізацію даної Програми у фінансове управління виконавчого комітету міської ради.
3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Томашук І.Г.) планування та фінансування видатків на реалізацію даної Програми проводити у відповідності до Бюджетного кодексу України з врахуванням реальних можливостей місцевого бюджету на 2021-2023 роки.
4. Управлінню економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Субицька О.М.) включити дану Програму у додаток 3 "Перелік міських цільових програм" Програми економічного, соціального та культурного розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.
5. Координацію роботи по виконанню Програми покласти на відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці виконавчого комітету міської ради (Атаманчук В.А.).
6. Відповідальному виконавцю – Володимир-Волинській міжрайонній державній лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів:
6.1. Забезпечити виконання Програми в межах бюджетних призначень на 2021-2023 роки.
6.2. Щокварталу до 10 числа наступного місяця подавати інформацію про використання коштів на виконання Програми фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Томашук І.Г.) та щорічно за підсумками року надавати звіт про виконання програми управлінню економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Субицька О.М.).
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції та постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Володимир Атаманчук 35785
м. Володимир - Волинський
Про затвердження Програми підтримки
епізоотичного благополуччя, проведення
лабораторно-діагностичних та лікувально -
профілактичних робіт у сфері ветеринарної
медицини у Володимир-Волинській міській
територіальній громаді на 2021 – 2023 роки
Відповідно до Закон України «Про ветеринарну медицину», Указу Президента України від 22.03.2001 №192 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільності епізоотичної ситуації», постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 №413 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, та переліку послуг спеціалістів ветеринарної медицини, які провадять ветеринарну практику, за здійснення обов’язкових або необхідних протиепізоотичних заході та розмірів їх оплати», керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Володимир-Волинській міській територіальній громаді на 2021 – 2023 роки (далі Програма), що додається.
2. Відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради (Фейдак Л.О.) спільно із відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці виконавчого комітету міської ради (Атаманчук В.А.) забезпечити подання бюджетного запиту на реалізацію даної Програми у фінансове управління виконавчого комітету міської ради.
3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Томашук І.Г.) планування та фінансування видатків на реалізацію даної Програми проводити у відповідності до Бюджетного кодексу України з врахуванням реальних можливостей місцевого бюджету на 2021-2023 роки.
4. Управлінню економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Субицька О.М.) включити дану Програму у додаток 3 "Перелік міських цільових програм" Програми економічного, соціального та культурного розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.
5. Координацію роботи по виконанню Програми покласти на відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці виконавчого комітету міської ради (Атаманчук В.А.).
6. Відповідальному виконавцю – Володимир-Волинській міжрайонній державній лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів:
6.1. Забезпечити виконання Програми в межах бюджетних призначень на 2021-2023 роки.
6.2. Щокварталу до 10 числа наступного місяця подавати інформацію про використання коштів на виконання Програми фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Томашук І.Г.) та щорічно за підсумками року надавати звіт про виконання програми управлінню економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Субицька О.М.).
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції та постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Володимир Атаманчук 35785
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
№
м. Володимир - Волинський
Про затвердження Програми підтримки
епізоотичного благополуччя, проведення
лабораторно-діагностичних та лікувально -
профілактичних робіт у сфері ветеринарної
медицини у Володимир-Волинській міській
територіальній громаді на 2021 – 2023 роки
Відповідно до Закон України «Про ветеринарну медицину», Указу Президента України від 22.03.2001 №192 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення стабільності епізоотичної ситуації», постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2008 №413 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення протиепізоотичних заходів, та переліку послуг спеціалістів ветеринарної медицини, які провадять ветеринарну практику, за здійснення обов’язкових або необхідних протиепізоотичних заході та розмірів їх оплати», керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних та лікувально-профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Володимир-Волинській міській територіальній громаді на 2021 – 2023 роки (далі Програма), що додається.
2. Відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення виконавчого комітету міської ради (Фейдак Л.О.) спільно із відділом з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці виконавчого комітету міської ради (Атаманчук В.А.) забезпечити подання бюджетного запиту на реалізацію даної Програми у фінансове управління виконавчого комітету міської ради.
3. Фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Томашук І.Г.) планування та фінансування видатків на реалізацію даної Програми проводити у відповідності до Бюджетного кодексу України з врахуванням реальних можливостей місцевого бюджету на 2021-2023 роки.
4. Управлінню економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Субицька О.М.) включити дану Програму у додаток 3 "Перелік міських цільових програм" Програми економічного, соціального та культурного розвитку Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2022 роки.
5. Координацію роботи по виконанню Програми покласти на відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці виконавчого комітету міської ради (Атаманчук В.А.).
6. Відповідальному виконавцю – Володимир-Волинській міжрайонній державній лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів:
6.1. Забезпечити виконання Програми в межах бюджетних призначень на 2021-2023 роки.
6.2. Щокварталу до 10 числа наступного місяця подавати інформацію про використання коштів на виконання Програми фінансовому управлінню виконавчого комітету міської ради (Томашук І.Г.) та щорічно за підсумками року надавати звіт про виконання програми управлінню економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Субицька О.М.).
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції та постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.
Міський голова Ігор ПАЛЬОНКА
Володимир Атаманчук 35785
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних та лікувально - профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Володимир-Волинській міській
територіальній громаді на 2021 – 2023 роки»
до проекту рішення міської ради «Про затвердження Програми підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних та лікувально - профілактичних робіт у сфері ветеринарної медицини у Володимир-Волинській міській
територіальній громаді на 2021 – 2023 роки»
Характеристика стану речей в галузі, яку врегульовує це рішення
Сучасний етап розвитку людства характеризується безперервним збільшенням обсягів виробництва продовольства та є свідченням успішного ведення сільського господарства, однією з умов якого є захист від карантинних видів хвороб у тваринництві.
Протягом останніх років епізоотична ситуація у світі в галузі тваринництва постійно загострювалась. Спостерігалось стрімке поширення африканської чуми свиней, високопатогенного грипу птиці, хвороби Ньюкасла, ящуру, заразного вузликового дерматиту, бруцельозу, блутангу, губчастоподібної енцефалопатії, сказу та інших небезпечних хвороб.
Спалахи інфекційних хвороб, особливо таких як африканська чума, сказ та заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби, завдають значні економічні збитки державам.
Потреба і мета прийняття рішення
З причини недостатнього наповнення та дефіциту державного бюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування програми з міського бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.
Метою програми є забезпечення ветеринарно-санітарного, епізоотичного благополуччя, охорона території від занесення з інших держав або регіонів збудників карантинних хвороб тварин, забезпечення безпечності харчових продуктів тваринного походження та інших об’єктів ветеринарно-санітарного контролю і нагляду, проведення заходів щодо профілактики африканської чуми свиней, сказу та заразного вузликового дерматиту, проведення ветеринарно-санітарних робіт, здійснення заходів із локалізації та ліквідації зазначених хвороб у виявлених неблагополучних пунктах, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної сільськогосподарської продукції, проведення акредитацій державних лабораторій Національним агентством з акредитації України відповідно до вимог ДСТУ ISO/ІЕС 17025:2017 на показники лабораторних досліджень інфекційних хвороб тварин та птиці.
Прогнозовані наслідки прийняття рішення
Виконання Програми дасть змогу:
- покращити епізоотичний стан тваринництва;
- захистити населення від захворювань, спільних для людей і тварин, зокрема сказу, бруцельозу, лептоспірозу, сальмонельозу, лейкозу, сибірки, ряду паразитарних хвороб;
- стабілізувати і наростити чисельність поголів’я сільськогосподарських тварин;
- збільшити виробництво тваринницької продукції (молока, м’яса, яєць);
- реалізовувати тваринницьку продукцію на експорт;
- економічного розвитку тваринницьких господарств та створення нових робочих місць.
Рішення буде оприлюднено на сайті Володимир – Волинської міської ради.
Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних
органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного
захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці Володимир АТАМАНЧУК
Після засідання постійної комісії
з питань соціально-економічного
розвитку, бюджету та фінансів 28.05.2021р
з питань соціально-економічного
розвитку, бюджету та фінансів 28.05.2021р
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення міської ради «Про Комплексну програму захисту населення і території міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 – 2025 роки»
до проекту рішення міської ради «Про Комплексну програму захисту населення і території міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 – 2025 роки»
Характеристика стану речей в галузі, яку врегульовує це рішення
Комплексна міська програма захисту населення і територій міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки (далі-Програма) спрямована на реалізацію у місті державної політики у сфері захисту населення і територій щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), своєчасного і повномасштабного реагування силами та засобами, а також надання допомоги населенню для запобігання, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій) тощо.
Потреба і мета прийняття рішення
З причини недостатнього наповнення та дефіциту державного бюджету виникає потреба у здійсненні додаткового фінансування програми з міського бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.
Мета Програми - забезпечення захисту населення, території громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.
Для досягнення зазначеної мети передбачається вирішити відповідний комплекс завдань, напрямки реалізації яких є складовими відповідних заходів, а саме:
- попередження виникнення надзвичайних ситуацій (подій), підвищення рівня ефективності управління, подальшого розвитку і вдосконалення сил, засобів та оперативного реагування щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (подій), а також надання належної допомоги населенню;
- встановлення порядку зберігання та обліку резервів на пристосованих об'єктах суб’єктів господарювання громади;
- здійснення запобіжних заходів у разі загрози виникнення надзвичайних ситуацій;
- ліквідація надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків;
- проведення невідкладних відновлювальних робіт;
- розгортання та утримання тимчасових пунктів проживання і харчування постраждалих;
- утримання та технічне переоснащення захисних споруд цивільного захисту громади, що перебувають на балансі комунальних підприємств;
- покращення матеріально – технічного забезпечення комунальних аварійно – рятувальних служб оперативного реагування громади .
Прогнозовані наслідки прийняття рішення
Завдання Програми - створення матеріального резерву для забезпечення безпечних умов проживання населення на території міста, захист матеріальних і культурних цінностей та довкілля, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення належних умов укриття населення у захисних спорудах комунальної власності.
В результаті виконання Програми прогнозується підвищення рівня функціонування міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Внаслідок цього будуть створені позитивні умови щодо реалізації у місті державної політики у сфері діяльності, які спрямовані на максимально можливе зменшення негативного впливу надзвичайних ситуацій (подій) та їх наслідків на населення, об’єкти господарювання та довкілля:
- зменшення збитків від наслідків надзвичайних ситуацій;
- реалізація запланованого комплексу заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій (подій) техногенного та природного походження сприятиме зменшенню їх кількості на території міста, зменшенню бюджетних витрат на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій (подій) та зменшенню втрат населення;
- реалізація передбачених Програмою заходів, спрямованих на розвиток та вдосконалення сил реагування, комунальних аварійно – рятувальних підрозділів (команд), підвищенню оперативності та ефективності проведення першочергових аварійно – рятувальних робіт, наслідком чого має стати зменшення втрат від надзвичайних ситуацій (подій);
З метою збереження товарів, які швидко псуються або потребують заміни, суб’єкти господрювання, бази і гуртівні, з якими укладені угоди, повинні постійно проводити їх поновлення методом реалізації і закупки нових товарів з таким розрахунком, щоб їх загальний обсяг постійно відповідав запасу продукції, визначеному номенклатурою матеріальних засобів.
Рішення буде оприлюднено на сайті Володимир – Волинської міської ради.
Начальник відділу з питань діяльності правоохоронних
органів, оборонної і мобілізаційної роботи, цивільного
захисту, надзвичайних ситуацій та охорони праці
Володимир АТАМАНЧУК