ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

X

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

01.10.2021

Автор:

​​​​​​​Наталія Антоненко

Галузь:

Земельні ресурси

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  7

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 10/116

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ  

 
01.10.2021р.  №  10/116
м. Володимир-Волинський
 
Про надання Володимир-Волинській міській раді
дозволу  на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки по
вул.Небесної Сотні  у м.Володимирі-Волинському
 
             Відповідно до  Генерального плану міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням Володимир-Волинської міської ради від 21.12.2012р. №23/26 «Про затвердження генерального плану міста Володимира-Волинського», Плану зонування території міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2014р. №40/23, відповідно до статей 12,  122, 123  Земельного кодексу України, ст.50 Закону України “Про землеустрій”, керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати Володимир-Волинській міській раді дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 3000 кв. м із земель комунальної власності земель рекреаційного призначення по вул. Небесної Сотні у м. Володимирі-Волинському,   для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення - облаштування та обслуговування скверу «Героїв Майдану».
2. Управлінню містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету міської ради у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою .
3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.
4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко  34953
 

ДОДАТКИ

1 10-116.pdf Переглянути