ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VIII

Скликання:

VIII

Статус:

В цілому

Дата прийняття:

09.07.2021

Автор:

Наталія Куран

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 8/88

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

09.07.2021 8/88
м. Володимир–Волинський
Про тимчасову заборону продажу
алкогольних та слабоалкогольних
напоїв особам у військовій формі
 
 
З метою недопущення погіршення стану військової дисципліни серед особового складу військової частини А1008, після повернення з району виконання завдань за призначенням до пункту постійної дислокації, забезпечення громадського порядку на території Володимир-Волинської міської територіальної громади, недопущення скоєння правопорушень та злочинів, спричинених зловживанням алкогольних напоїв військовослужбовцями, враховуючи клопотання командира військової частини А1008 від 05.07.2021 року № 2435, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 

ВИРІШИЛА:

 
         1. Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території Володимир-Волинської міської територіальної громади та зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тимчасово (до 01.01.2022 р.) заборонити здійснювати продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв особам у військовій формі, у стаціонарних об’єктах торгівлі, стаціонарних тимчасових спорудах, у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, у закладах дозвілля та ресторанного господарства.
2. Відділу економічного розвитку, проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету міської ради (Куран Н.М.) довести це рішення до відома суб’єктів господарювання та мешканців громади через засоби масової інформації та офіційний веб сайт Володимир–Волинської міської ради.
3. Рішення набуває чинності з дня, наступного за днем його опублікування на офіційному веб сайті Володимир–Волинської міської ради.
4. Володимир-Волинському відділу поліції ГУ Національної поліції у Волинській області (Майданюку В.В.) забезпечити контроль за виконанням пункту 1 цього рішення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
Міський голова                                                         Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Куран 35710


 

ДОДАТКИ

1 8-88 Рішення.pdf Переглянути