ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VIII

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

09.07.2021

Автор:

Наталія Антоненко

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  28
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 8/77

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ

 
09.07.2021р. №  8/77
м. Володимир-Волинський
 
Про надання гр.Киричуку І. І. дозволу на
розроблення технічної документації із землеустрою
щодо встановлення  (відновлення) меж
земельної ділянки в натурі  (на місцевості)
по вул. Князів Острозьких, 12
 
           Розглянувши клопотання гр..Киричука І. І. про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул.Князів Острозьких, 12 у м.Володимирі-Волинському,  відповідно до ст.12, 20, 40, 79-1, 96, 116, 118, 122  Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст.19, 22, 25, 26, 55  Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний земельний кадастр»,  керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати гр.Киричуку Івану Івановичу  дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 785 кв.м. за адресою вул.Князів Острозьких, 12 у м.Володимирі-Волинському,  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд,  з метою наступної передачі у тимчасове користування на умовах оренди.
         2. Рекомендувати  гр.Киричуку Івану Івановичу  у місячний термін замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою.
         3. Виготовлену документацію подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельної ділянки у порядку, визначеному чинним законодавством України.
4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки, зазначеної в п.1, подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки. 
          5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко  34953
 

ДОДАТКИ

1 8-77 Рішення.pdf Переглянути