ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Наталія Антоненко, Інна Лесь

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

21.07.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 20
Про надання гр. Тельменку В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив с. Дігтів


ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

                         №  ________
м. Володимир-Волинський
 
Про надання гр. Тельменку В.В. дозволу
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної  ділянки
в с. Дігтів
 
                  Розглянувши клопотання гр. Тельменка В.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с.Дігтів  для ведення особистого селянського господарства ,  відповідно до статей 12,  33,  91, 116,118, 121,122  Земельного кодексу України, статей 1, 19, 20, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати гр. Тельменку Василю Васильовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,45 га із земель комунальної власності  у с. Дігтів,   з метою передачі у власність для  ведення особистого селянського господарства.
2. Рекомендувати громадянину Тельменку Василю Васильовичу у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою .
3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.
4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко  34953
Інна Лесь             91793
 
 

ДОДАТКИ

1 Дод. до Тельменко В.В..pdf Переглянути