ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Людмила Павленко

Галузь:

Державне управління і кадрова політика

Статус:

Новий проект

Дата:

16.11.2020

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 1
Про утворення старостинських округів Володимир-Волинської міської територіальної громади

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
 
м. Володимир-Волинський             
 
Про утворення старостинських
округів Володимир-Волинської
міської територіальної громади
 
 
З метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Зарічанської сільської ради, що увійшли до Володимир-Волинської міської територіальної громади з адміністративним центром у м. Володимир-Волинський, відповідно до ст. 541 Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  рішення Володимир-Волинської міської ради «Про початок реорганізації Зарічанської сільської ради шляхом приєднання до Володимир-Волинської міської ради» від 09.12.2020р. №1/13, враховуючи рішення Володимир-Волинської міської ради від 19.03.2021р. №5/27 «Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету міської ради»  від 30.11.2020р. №1/7» від 19.03.2021р. №5/26 «Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження першого заступника міського голови, заступників міського голови, керуючого справами, старост» від 30.11.2020р. №1/6», «Положення про старосту», затвердженого рішенням Володимир-Волинської міської ради «Про затвердження Положення про старосту» від 24.12.2020р. №2/13, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій ради, керуючись ст.ст. 25, 541 , 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Утворити на території Володимир-Волинської міської територіальної громади два старостинські округи:
1.1. Зарічанський старостинський округ з центром в селі Заріччя, що складається з сіл Заріччя, Дігтів, Новосілки, Орані, Суходоли, Федорівка.
1.2. Ласківський старостинський округ з центром в селі Ласків, що складається з сіл Ласків, Вощатин.
 
         2. Визначити, що:
2.1. За адресою село Заріччя, вул. Героїв Майдану, 2а, знаходиться адміністративна будівля Володимир-Волинської міської ради Зарічанського старостинського округу, яка є робочим місцем старости Самчука Андрія Петровича.
2.2. За адресою село Ласків, вул. Шкільна, 23, знаходиться адміністративна будівля Володимир-Волинської міської ради Ласківського старостинського округу, яка є робочим місцем старости Шейчук Тетяни Миколаївни.
3.Затвердити Положення про старостинські округи Володимир-Волинської міської територіальної громади, додається.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції. 
 
 
 
  Міський  голова                                                           Ігор ПАЛЬОНКА
  Людмила Павленко 0800333262
 
                                                                                                  Міському голові
                                                                                                   Ігорю Пальонці
 
 
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
 
З метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Зарічанської сільської ради, що увійшли до Володимир-Волинської міської територіальної громади з адміністративним центром у м. Володимир-Волинський, відповідно до ст. 541 Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,  рішення Володимир-Волинської міської ради «Про початок реорганізації Зарічанської сільської ради шляхом приєднання до Володимир-Волинської міської ради» від 09.12.2020р. №1/13, від 19.03.2021р. №5/26 «Про внесення змін до рішення міської ради «Про затвердження першого заступника міського голови, заступників міського голови, керуючого справами, старост» від 30.11.2020р. №1/6»; «Положення про старосту», затвердженого рішенням Володимир-Волинської міської ради «Про затвердження Положення про старосту» від 24.12.2020р. №2/13, виникла необхідність прийняття рішення про утворення старостинських округів Володимир-Волинської міської територіальної громади.
Прошу Вас винести проект рішення  «Про утворення старостинських округів Володимир-Волинської міської територіальної громади» на розгляд сесії міської ради.
 
 
 
Начальник юридичного відділу
виконавчого комітету міської ради                        Людмила ПАВЛЕНКО

 
 ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
___________    №______
м.Володимир-Волинський
 
Про утворення старостинських округів
Володимир-Волинської міської ради    
 
         Враховуючи розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Волинської області» від 13.05.2020р. №590-р, відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Зарічанської сільської ради, що увійшли до об’єднаної територіальної громади Володимир-Волинської міської ради з адміністративним центром в м. Володимир-Волинський, керуючись ст. 25, 54/1 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
            1.Утворити на території Володимир-Волинської міської ради два старостинських округи:
-  _______________________________________________________________
-  
         2.        Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.
 
 
 
Міський голова                                              Ігор ПАЛЬОНКА
 

ДОДАТКИ

1 1 Проект рішення.pdf Переглянути