ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

103

Дата реєстрації:

07.02.2022

Проголосовано:

23.02.2022 15:08:47

Автор:

Наталія Антоненко

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  27
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  4
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 103ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ


                             №

   м. Володимир-Волинський

 

 

Про включення до переліку земельних

ділянок для продажу права оренди на земельних

торгах у формі електронного аукціону та надання

дозволу на виготовлення містобудівної документації

та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

 

         З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду, стимулювання підприємницької діяльності, заохочення інвестицій у  Володимир -Волинську міську територіальну громаду, залучення додаткових коштів у бюджет громади для успішної реалізації програми соціально-економічного розвитку  Володимир-Волинської міської  територіальної громади , відповідно до ст.ст.12, 134-139  Земельного кодексу України, п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

         1. Включити до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на  конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону) земельну ділянку орієнтовною площею 0,0043 га за адресою вул. Данила Галицького, 12 у м.Володимирі-Волинському для будівництва та обслуговування будівель торгівлі земель житлової та громадської забудови.

        2. Дати дозвіл на виготовлення детального плану території  та  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0043 га за адресою вул. Данила Галицького, 12 у м.Володимирі-Волинському з цільовим призначенням 03.07 – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.        

        3. Управлінню містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради замовити виготовлення  документації у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  містобудівної та документації  із землеустрою, відповідно до ч.1 ст.136 Земельного кодексу України .

        4. Закупівлю послуг з виконання робіт із землеустрою та містобудівних робіт у процесі підготовки лоту до продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах здійснювати в порядку, визначеному законодавством про здійснення державних закупівель.      

       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.

 

 

Міський голова                                                                      Ігор ПАЛЬОНКА

Наталія Антоненко  34953

 

  

ДОДАТКИ

1 13-103про підготовку лоту для продажу права оренди на зем. торгах Д Галицького 12.pdf Переглянути
2 13-103 Включення в перелік аукц Д Галицького 12.pdf Переглянути