ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IX

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

06.08.2021

Автор:

Ірина Лошенюк

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  2
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 9/91

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

 

06.08.2021 № 9/91
м.Володимир-Волинський
 
Про  затвердження Правил утримання
домашніх собак та котів
уВолодимир-Волинськійміській
територіальнійгромаді
 
З метою поліпшення ситуації щодо питань утримання і поводження з домашніми тваринами, обмеження їх шкідливого впливу на благоустрій в населених пунктах Володимир-Волинської міської територіальної громади та підвищення відповідальності посадових осіб підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, і громадян за жорстоке поводження з тваринами, відповідно до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження», керуючись ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити Правила утриманнядомашніх собак та котівуВолодимир-Волинськійміськійтериторіальнійгромаді (далі – Правила, додаються).
2. Виконавчим органам Володимир-Волинськоїміської ради і контролюючим органам забезпечитиреалізацію та контроль за виконаннямвідповіднихположеньПравил.
3. Відділу звязків з громадськістю та засобами масової інформації виконавчого комітету міської ради (Дьоміна Т.І.) організувати роботу щодо висвітлення Правил в місцевих засобах масовоїінформації.
4.  Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради від 21.08.2008 №322 «Про впорядкування утримання собак у місті Володимирі-Волинському»
5. Контроль за виконаннямцьогорішенняпокласти на постійнукомісіюміської ради з питаньжитлово-комунальногогосподарства та благоустрою
 
 
 
Міський голова                                                        Ігор ПАЛЬОНКА
Ірина Лошенюк 0800333262

ДОДАТКИ

1 9-91 Додаток.pdf Переглянути
2 9-91 Рішення.pdf Переглянути