ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Андрій Трофимук 

Галузь:

Будівництво та архітектура

Статус:

Новий проект

Дата:

10.11.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 188
Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами у Володимир-Волинській міській територіальній громаді  

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

   ____.____.2021 № ______           
   м.Володимир-Волинський
 
Про затвердження Порядку
розміщення зовнішньої реклами
у Володимир-Волинській
міській територіальній громаді
 
Керуючись Законом України „Про рекламу”, Законом України „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, Типовими правилами розміщення зовнішньої реклами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 р. № 2067, ст. 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", міська рада
 
                                        В И Р І Ш И Л А :
 
1. Затвердити Порядок розміщення зовнішньої реклами у Володимир-Волинській міській територіальній громаді  у редакції згідно додатку, що додається.
2. З моменту набрання чинності даного рішення:
2.1. Уповноважити управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів  виконавчого комітету міської ради укладати договори про тимчасове користування місцем, що перебуває у комунальній власності для розміщення рекламного засобу за зразком, що є додатком до Порядку.
3. Дане рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення у встановленому законодавством порядку.
4. Організаційно-виконавчому відділу (Лазар Н.П.) оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації та на сайті міської ради.
5. Вважати таким, що втратили чинність рішення міської ради від 31.07.2020 року № 39/16 «Про затвердження порядку розміщення зовнішньої реклами в м.Володимирі - Волинському» та від 31.07.2020 року № 39/15 «Про затвердження Розміру плати за розміщення зовнішньої реклами в місті Володимирі-Волинському».
 6. Управлінню містобудування, архітектури та комунальних ресурсів укласти додаткові угоди до діючих договорів про тимчасове користування місцем для розташування рекламних засобів з перерахунком плати.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський голова                                                             Ігор ПАЛЬОНКА
Андрій Трофимук    3-49-54
 

ДОДАТКИ

1 188 Рішення і положення.pdf Переглянути