ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Тарас Киба

Галузь:

Будівництво та архітектура

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

16.09.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ЗАПРОПОНОВАНІ ПОПРАВКИ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 136
Про надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиці Устилузька у місті Володимирі-Волинському Волинської області

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
___________  №______
м.Володимир-Волинський
 
Про надання дозволу на розроблення
детального плану території частини
вулиці Устилузька у місті Володимирі-Волинському
Волинської області
 
Розглянувши заяву громадян Грицевича Т.Г., відповідно до ст. 143 Конституції України, ст.ст. 12, 122, 173 Земельного кодексу України, статтями 16, 16-1, 17, 18, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про стратегічну екологічну оцінку», Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про державний земельний кадастр», Постановою Кабінету Міністрів України №926 від 01.09.2021р. «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації», з метою формування нових земельних ділянок, деталізації планувальної структури частини території частини вулиці Устилузька у місті Володимирі-Волинському, згідно генерального плану міста Володимира-Волинського, уточнення меж всіх обмежень у використанні земель згідно із законодавством, державними будівельними нормами, санітарно-гігієнічними нормами, визначення параметрів забудови окремих земельних ділянок та визначення містобудівних умов та обмежень, керуючись ст. 25  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати дозвіл на розроблення детального плану території частини вулиці Устилузька у місті Володимирі-Волинському Волинської області.
  1. Індикаторами детального плану пропонуються: кількість малих підприємств на частині території вулиці Устилузька; кількість освоєних нових видів послуг; кількість робочих місць.
  2. Виконавчому органу Володимир-Волинської міської ради:
3.1. Визначити у встановленому законодавством порядку розробника детального плану території частини вулиць Ковельська-Павлова у місті Володимирі-Волинському Волинської області, строки розроблення та джерела його фінансування.
  1. Повідомити через місцеві засоби масової інформації та офіційному сайті міської ради про початок розроблення детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку та визначити порядок і строк внесення пропозицій до нього фізичними та юридичними особами.
Забезпечити проведення підготовчих процедур розроблення детального плану території до 31грудня 2021р.
  1. Забезпечити проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
             3.4. Забезпечити попередній розгляд детального плану території архітектурно – містобудівною радою.
  1. Забезпечити погодження відповідних проектних рішень детального плану території відповідно до Земельного кодексу України.
  2. Подати проект детального плану території на затвердження Володимир-Волинській міській раді.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський голова                                                                  Ігор ПАЛЬОНКА
Тарас Киба 34954
 

ДОДАТКИ

1 136 Проект Рішення.pdf Переглянути
2 136 Устилузька.pdf Переглянути