ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Наталія Антоненко, Інна Лесь

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Новий проект

Дата:

21.07.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ЗАПРОПОНОВАНІ ПОПРАВКИ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 17
Про надання гр. Микульській М.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Вощатин.


ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

                         №  ________
м. Володимир-Волинський
 
Про надання гр. Микульській М.В. дозволу
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної  ділянки
в с. Вощатин
 
                  Розглянувши клопотання гр. Микулької М.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Вощатин для ведення особистого селянського господарства ,  відповідно до статей 12, 33, 91, 116,118, 121,122  Земельного кодексу України, статей 1, 19, 20, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати гр. Микульській Марії Володимирівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 1,00 га із земель комунальної власності  у с. Вощатин,   з метою передачі у власність для  ведення особистого селянського господарства.
2. Рекомендувати громадянці Микульській Марії Володимирівні у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою .
3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.
4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко  34953
Інна Лесь             91793
 
 
 

ДОДАТКИ

1 Дод. до Микульська М.В..PDF Переглянути