ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Наталія Антоненко, Інна Лесь

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

21.07.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 13
Про надання гр. Гуменюку В.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив с. Федорівка.


ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ


                         №  ________
м. Володимир-Волинський
 
Про надання гр. Гуменюку  В.І.  дозволу
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної  ділянки
в с. Федорівка
 
                  Розглянувши клопотання гр. Гуменюка В.І. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Федорівка для індивідуального садівництва,  відповідно до статей 12, 33, 91, 116,118, 121,122  Земельного кодексу України, статей 1, 19, 20, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати гр. Гуменюку Валерію Івановичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0300 га із земель комунальної власності  у с. Федорівка,   з метою передачі у власність для  індивідуального садівництва.
2. Рекомендувати гр. Гуменюку Валерію Івановичу у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою .
3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.
4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко  34953
Інна Лесь             91793
 
 

ДОДАТКИ

1 Дод. до Гуменюк В.І..PDF Переглянути