ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Наталія Антоненко, Інна Лесь

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

21.07.2021

ВИСНОВКИ КОМІСІЙ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 12
Про надання гр. Ваянту О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянкив с. Федорівка.


ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ


                         №  ________
м. Володимир-Волинський
 
Про надання гр. Ваянту О.В.  дозволу
на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної  ділянки
в с. Федорівка
 
                  Розглянувши клопотання гр. Ваянта О.В. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Федорівка  для індивідуального садівництва,  відповідно до статей 12,  35,  91, 116,118, 121,122  Земельного кодексу України, статей 1, 19, 20, 22, 25, 50  Закону України «Про землеустрій», ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Надати гр. Ваянту Олександру Васильовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  орієнтовною площею 0,0381 га із земель комунальної власності  у с. Федорівка,   з метою передачі у власність для  індивідуального садівництва.
2. Рекомендувати громадянину Ваянту Олександру Васильовичу у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою .
3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.
4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
 
 
Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА
Наталія Антоненко  34953
Інна Лесь             91793
 
 

ДОДАТКИ

1 Дод. до Воян О.В..PDF Переглянути