ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Медведєва Ганна Миколаївна

Галузь:

Державне управління і кадрова політика

Статус:

Відкликано

Дата:

15.03.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 78
Про затвердження Кодексу етики депутатів.

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
____________ № _________
м.Володимир-Волинський             
 
Про затвердження Кодексу етики
депутатів
 
Відповідно до законів України: “Про запобігання корупції”, “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою зміцнення довіри громадян до міської влади, забезпечення ефективної депутатської діяльності та уніфікації вимог до депутатів Володимир-Волинської міської ради, керуючись ст.ст.25,59-1. ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити Кодекс етики депутатів Володимир-Волинської міської ради (далі – Кодекс), що додається.
2.  Оприлюднити рішення та Кодекс в засобах масової інформації та на офіційному вебсайті Володимир-Волинської міської ради.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.
 
 
 
Міський  голова                                                                         Ігор ПАЛЬОНКА
Ганна Медведєва 0935612645
Пояснювальна записка до проєкту рішення
«Про затвердження Кодексу етики депутатів та внесення змін до Регламенту Володимир-Волинської ради»
 
Етичні норми, процедури діяльності на рівні представництва громад є важливими, особливо в умовах децентралізації, зростання ролі органів місцевого самоврядування у житті громади. Етична поведінка депутатів – необхідний чинник справжньої демократизації політичного життя країни.
У сфері депутатської діяльності Кодекс має попередити використання депутатських повноважень з корисливими цілями. Поведінка особи в ролі депутата не має бути лише на її совісті. Кодекс також має запобігати конфлікту інтересів, кумівству, хабарництву, корупції, присвоєнню та використанню державних/суспільних коштів в особистих цілях, зраді національних та суспільних інтересів. Отже, кодекс здатен, з одного боку – регулювати відносини депутатів, з другого – сприяти створенню позитивного ставлення до місцевого самоврядування та його депутатського корпусу.
 
 
 
Депутат міської ради                                                    Ганна МЕДВЕДЄВА
 

ДОДАТКИ

1 77 Кодекс_етики_.pdf Переглянути