ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

207

Дата реєстрації:

07.02.2022

Проголосовано:

23.02.2022 15:09:38

Автор:

Наталія Антоненко

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  26
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 207ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ


                             №

   м. Володимир-Волинський

 

Про включення до  переліку земельних ділянок

для підготовки лотів до проведення земельних торгів

у формі електронного аукціону з продажу права оренди

земельних ділянок водного фонду в комплексі з

розташованими на них водними об’єктами та надання

дозволу  на розроблення відповідної документації

 

 

         З метою забезпечення ефективного використання земель , стимулювання підприємницької діяльності, заохочення інвестицій у  Володимир -Волинську міську територіальну громаду, залучення додаткових коштів у бюджет громади для успішної реалізації програми соціально-економічного розвитку  Володимир-Волинської міської  територіальної громади , відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст.12, 127, 134-138 Земельного кодексу України, ст.12 Закону України «Про аквакультуру, ст.51 Водного кодексу України, Закону №1423-ІХ «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин»,  керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

       1. Включити до переліку земельних ділянок для підготовки лотів до проведення земельних торгів у формі  електронного аукціону з продажу  права оренди земельних ділянок водного фонду в комплексі з розташованими на них водними об’єктами земельну ділянку для рибогосподарських потреб (10.07),  що розташована  за межами с. Орані, на території Володимир-Волинської міської територіальної громади, кадастровий № 0720581600:07:001:1314, площею 5,6116га в комплексі з розташованим на ній  водним об’єктом (ставком)  площею 3,7002га.

2. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного Рішення,в натурі (на місцевості).

3. Виготовити паспорт водного об’єкту, розташованого на земельній ділянці, зазначеній в п.1 даного Рішення.

4. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, зазначеної в п.1 даного Рішення.

5.Управлінню містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету Володимир-Волинської міської радизабезпечити: подання, розробленої та погодженої в установленому Законом порядку, відповідної документації на земельну ділянку, зазначену в п.1. даного Рішення, на затвердження сесієюВолодимир-Волинської міської ради.

        6. Закупівлю послуг з виконання робіт із землеустрою у процесі підготовки лоту до продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах здійснювати в порядку, визначеному законодавством про здійснення державних закупівель.      

       7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.

 

 

Міський голова                                                                      Ігор ПАЛЬОНКА

Наталія Антоненко  34953

Інна Лесь  34953

 

ДОДАТКИ

1 13-207про підготовку лоту для продажу права оренди на зем. торгах ставок с.Орані.pdf Переглянути