ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

82

Дата реєстрації:

07.12.2021

Проголосовано:

23.12.2021 13:18:13

Автор:

Наталія Лазар

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  29
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 82ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ


 

______________  № ______

м. Володимир-Волинський

 

Про    присвоєння     звання

«Почесний       громадянин

міста Володимира-Волинського»

Наталії Грабарчук

 

Розглянувши звернення депутата Жуйводи О.М. від 02.12.2021, відповідно до Положення про Почесного громадянина  міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням міської ради від 25.07.2006р. №  6/18,  керуючись ст. 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 
ВИРІШИЛА:

 

1. Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Володимира-Волинського» за визначні заслуги перед територіальною громадою, активну громадянсько-політичну та краєзнавчо-дослідницьку роботу Грабарчук Наталії Назарівні.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.

 

 

 

Міський голова                                                                         Ігор ПАЛЬОНКА

Наталія Лазар 0800333262


Пояснювальна записка до проєктурішення

«Проприсвоєння     звання  «Почесний       громадянин

міста Володимира-Волинського» Наталії Грабарчук»

 

Проєкт рішення підготовлено відповідно до Положення про Почесного громадянина  міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням міської ради від 25.07.2006р. №  6/18, враховуючи звернення депутата Жуйводи О.М. від 02.12.2021.

НаталіяНазарівнаГрабарчукнародилася у Володимирі-Волинському 12 травня 1933 року.Батько – НазарійГрабарчук – родом з села ХмелівкаВолодимир-Волинського району. У 40-х рокахХХ ст. НазарійВасильовичбув секретарем міськоїуправи у Володимирі, допомагавбагатьом людям. Проте, з приходом радянськоївлади став жертвою політичнихрепресій, покараннявідбував на важкійроботі.Її мама – ОленаМиколаївнаЦинкаловськабуларідною сестрою відомогоісторика Олександра Цинкаловського.

Чимало інформації про життя і діяльністьукраїнського історика, музеолога,археолога, етнографа, дослідника Волині, професора Олександра Цинкаловського сучасники дізналися саме від Наталії Назарівни. Та і її власні напрацювання є надзвичайно важливими для сучасної молоді, яка хоче вивчати історію рідного краю.

Наталія Грабарчук авторка численних наукових робіт, зокрема: «Воскреслі із забуття (Лодомирський цвинтар)», «І аз воздам (спогади)», «Олександр Цинкаловський – велич особистості», «Ритму старому Володимиру задавали інтелігентні міщани», «Доля володимирського дворянства у міжвоєнний та повоєнний час», «Місто Володимир в період з 1921 по 1939 роки», «Ніна Річинська»

Співавторка книг «Сім вечорів з Наталією Грабарчук-Цинкаловською» та «Час відкривати істину. Родовід Олександра Цинкаловського».

 

 

 

 

Начальник організаційно-виконавчого

відділу виконавчого комітету міської ради               Наталія ЛАЗАР

 

ДОДАТКИ

1 12-82 Проект рішення.pdf Переглянути
2 Характеристика.pdf Переглянути