ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Неприйнято

Сесія:

IX

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому (2/3 від складу ради)

Номер:

66

Дата реєстрації:

21.07.2021

Проголосовано:

06.08.2021 13:53:56

Автор:

Наталія Антоненко

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  8
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 66ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІВОСЬМЕ  СКЛИКАННЯРІШЕННЯ  


 

                         №  ________

м. Володимир-Волинський

 

Про надання гр.Романюку В. К. дозволу

на розроблення проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки по

вул.О.Олеся, 102 у м.Володимирі-Волинському

 

                  Розглянувши клопотання гр.Романюка В. К. про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул.О.Олеся, 102 у м.Володимирі-Волинському  для індивідуального садівництва,  відповідно до статей 12, 20, 35, 91, 116, 118, 121, 122  Земельного кодексу України, Плану зонування території міста Володимира-Волинського, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2014р. №40/23, ст.24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п.34 ч.1 cт.26 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати гр. Романюку Василю Кузьмовичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 676 кв. м із земель комунальної власності  по вул. Олександра Олеся, 102 у м. Володимирі-Волинському,   з метою передачі у власність для  індивідуального садівництва.

2. Рекомендувати гр. Романюку Василю Кузьмовичу у місячний термін замовити виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у суб’єктів господарювання, які згідно закону можуть виступати розробниками  документацій  із землеустрою .

3. Розроблений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  подати до відділу у м.Володимирі-Волинському міськрайонного управління у Володимир-Волинському районі та м. Володимирі-Волинському  Головного управління Держгеокадастру у Волинській області для здійснення державної реєстрації земельної ділянки в порядку, визначеному чинним законодавством України.

4. Після здійснення державної реєстрації земельної ділянки подати розроблену документацію на розгляд міської ради для затвердження та прийняття відповідного рішення щодо надання (передачі) земельної ділянки.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.

 

 

Міський  голова                                                                     Ігор ПАЛЬОНКА

Наталія Антоненко  34953

 

 

 

ДОДАТКИ

1 Дод до проекту №66 Романюк О Олеся 102.pdf Переглянути