ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

VI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

9

Дата реєстрації:

01.04.2021

Проголосовано:

02.04.2021 10:27:59

Автор:

Лошенюк І.П.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  30
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 9
ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

___________    №______

м. Володимир-Волинський         

   

Про внесення змін до рішення

Володимир-Волинської міської ради

«Про реорганізацію Управління житлово-комунального

господарства і будівництва виконавчого комітету

Володимир-Волинської міської ради»

Від 19.03.2021 №5/33

         

        У зв’язку з кадровими змінами у виконавчих органах міської ради, з метою недопущення корупційних ризиків у роботі виконавчих органів ради, враховуючи зауваження та пропозиції Володимир-Волинського управління Державної казначейської служби України Волинської області, погоджувальної ради, відповідно до ст. 105 Цивільного кодексу України, керуючись ст.ст. 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

    1. Внести зміни до п.4 рішення Володимир-Волинської міської ради «Про реорганізацію Управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради» від 19.03.2021№5/33, а саме, виклавши в новій редакції:

       1.1.  «п. 4 Утворити комісію з реорганізації Управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, до складу якої включити представників виконавчих органів Володимир-Волинської  міської ради. Уповноважити міського голову  (Пальонка І.А.) від імені Володимир-Волинської міської ради затвердити своїм розпорядженням персональний склад цієї комісії».

     2. Додаток 2 затверджений рішенням Володимир-Волинської міської ради «Про реорганізацію Управління житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради» від 19.03.2021№5/33 вважати таким, що втратив чинність.

     3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань регламенту, депутатської діяльності, захисту прав людини, законності, правопорядку та протидії корупції.

   

Міський голова                                                                Ігор ПАЛЬОНКА

 Ірина Лошенюк 35703